Contactinformatie

Contactinformatie

Contactinformatie

Contactgegevens 

Heb je ideeën voor samenwerking met Struinen in de Tuinen? Tips, vragen of advies? Neem gerust contact met ons op. 

Stichting de Bühne 

Textielweg 15A
3812 RV Amersfoort
KVK: 55285945
Info@struinenindetuinen.nl

Emailadressen steden 

Amersfoort: amersfoort@struinenindetuinen.nl
Amsterdam: amsterdam@struinenindetuinen.nl
Breda: breda@struinenindetuinen.nl
Den Bosch: denbosch@struinenindetuinen.nl
Harderwijk: harderwijk@struinenindetuinen.nl
Houten: struinen@aandeslinger.nl
Huissen: huissen@struinenindetuinen.nl
Utrecht: utrecht@struinenindetuinen.nl
Maastricht: maastricht@struinenindetuinen.nl
Roermond: roermond@struinenindetuinen.nl 
Rotterdam: rotterdam@struinenindetuinen.nl
Sittard-Geleen: sittardgeleen@struinenindetuinen.nl 
Venlo: venlo@struinenindetuinen.nl
Zeist: zeist@struinenindetuinen.nl

Stuur een e-mail
Dirkjan van Oord

Dirkjan van Oord

Productieleider

dirkjan@debuhne.nl

Ramon de la Combé

Ramon de la Combé

Zakelijk leider

ramon@debuhne.nl

Jiska Roewen

Jiska Roewen

Marketing & Communicatie

jiska@debuhne.nl

Rinske Bouwman

Rinske Bouwman

Programmamaker

rinske@debuhne.nl

Ralf Leemeijer

Ralf Leemeijer

Programmamaker

ralf@debuhne.nl

Lenka de Hoogh

Lenka de Hoogh

Programmamaker

lenka@debuhne.nl

Tim Kamphuis

Tim Kamphuis

Programmamaker

tim@debuhne.nl